O NÁS

NAŠI VZÁCNÍ HOSTÉ,

je pro nás velkou ctí a potěšením, že jste zavítali k nám, na stránky Penzionu Lipůvka. Dovolte, abychom se Vám představili: jsme vážení poslanci Strany mírného pokroku v mezích zákona, tedy přírodního a zde na Lipůvce je naší milou povinností obsloužit Vás k Vaší plné spokojenosti.hašek

Jako poslanci máme pochopitelně mimo Lipůvku spoustu dalších bohulibých povinností. Své poslanecké mandáty jsme získali v řádném divadelním konkurzu, jímž jsme byli zvoleni do divadelně-integračního projektu s názvem „Voličská kampaň Strany mírného pokroku v mezích zákona, tedy přírodního“. Tato divadelní inscenace, která na sebe vzala formu „parlamentního jednání poslanců“, je výsledkem naší spolupráce se zdravými herci a umožňuje všem divákům otevřený náhled do našeho světa, tedy světa mentálně postižených.

Protože jsme za své téměř dvacetileté divadelní působení nabrali spoustu zkušeností, získali jsme také pět chráněných míst zde na Lipůvce. Svou filozofií se ani v tomto prostředí nevzdalujeme od zakladatele naší Strany a českého velikána Jaroslava Haška. Dobře totiž víme, že „v českém národě jest mnoho stran, které ti budou tvrdit, že to všechno jde udělat najednou, naráz! Jiné strany opět ti poví, že to vůbec nejde! Komu tedy uvěříš? Zajisté všem těm, kteří tě upozorňují na to, že toto vše dálo se cestou mírného pokroku v mezích zákona, tedy přírodního. Neboť není jistě myslitelno, aby nemluvně nějakým násilným způsobem dospělo v muže, ale může se tak stát jedině přirozeným vývojem, den pod dni, rok od roku, tak jako Vídeň zůstává Vídní.“ A právě takovou cestou se ubíráme i my, aby se z nás mohli stát zcela neobyčejní, lehce poslanečtí hoteliéři.

Snad proto se Vám bude někdy zdát, že jste obsluhováni netradičně a že vše neklape přesně tak, jak jste normálně zvyklí. Vězte však, že uděláme cokolvěk proto, abychom zodpověděli veškeré Vaše otázky a splnili Vám všechna Vaše, zejména ta neočekávaná přání.

Přejeme Vám příjemné posezení a dobrou chuť.

S andělskou láskou Vaši poslanci